Nowe koszulki meczowe do kupienia w Strefie Miedzi!

legnica24h.pl
Wtorek, 14 sierpnia 2018, 19:26
© miedzlegnica.eu
Miedź Legnica zaprezentowała nowe koszulki meczowe, zaprojektowane specjalnie z myślą o historycznym sezonie klubu w LOTTO Ekstraklasie. Po raz pierwszy piłkarze Miedzi zagrają w nowych strojach w piątkowym meczu z Koroną.

Nową koszulkę od dziś moĹźna kupić w Strefie Miedzi. To wyjątkowa okazja dla kibiców, poniewaĹź została wyprodukowana w limitowanej edycji! Nowa koszulka meczowa Miedzi marki Saller nawiązuje do barw klubu – wciąż dominującym kolorem jest kolor niebieski, ale pojawiły się takĹźe wstawki w kolorach zielonym i czerwonym. To doskonały prezent dla kaĹźdego kibica Miedzi! W cenie 199 zł otrzymacie oryginalną koszulkę – nie jest to replika, a dokładnie taki sam model, w jakim zagrają legniccy piłkarze, posiadający równieĹź wszystkie nadruki koszulki ekstraklasowej!

Koszulka została wyprodukowana w limitowanej edycji – do sprzedaĹźy trafi tylko określona liczba sztuk i nie przewiduje się domówień. Dlatego warto się pospieszyć i juĹź dziś zakupić ekstraklasową koszulkę Miedzi. Obecnie w Strefie Miedzi dostępna jest numeracja od S do XXL, ale wkrótce oferta zostanie poszerzona takĹźe o rozmiary mniejsze i większe.

Jednocześnie trwa przedsprzedaĹź biletów na mecz z Koroną. MiedĹş podejmie kielczan w piątek 17 sierpnia o godz. 20.30, w ramach 5 kolejki LOTTO Ekstraklasy. Od poniedziałku 13 sierpnia w Strefie Miedzi w Galerii Piastów trwa przedsprzedaĹź biletów na to spotkanie. 

Kupno biletu w przedsprzedaĹźy to oszczędność czasu i pieniędzy. Wejściówki są tańsze niĹź w dniu meczu! PrzedsprzedaĹź biletów jest prowadzona w Strefie Miedzi, na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You.

Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Przy zakupie biletu naleĹźy okazać dokument ze zdjęciem i numerem pesel, np. dowód osobisty. Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, Ĺźe nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (2 dorosłych opiekunów i 3 dzieci). Karnety i bilety na sektor rodzinny zostały juĹź wyprzedane.

 

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z KORONĄ KIELCE:

PRZEDSPRZEDAĹť:

Trybuna A lub B: 29 zł

Trybuna C: 24 zł

W DNIU MECZU:

Trybuna A lub B: 34 zł

Trybuna C: 29 zł

KARNETY:

Trybuna A lub B: 199 zł

Trybuna C: 129 zł 

Źródło: MiedĹş Legnica


Herb Miedź Legnica
Udostępnij:


Wszystkie wiadomości