I Ty możesz zostać św. Mikołajem

legnica24h.pl
Poniedziałek, 16 listopada 2020, 08:30
© Materiały prasowe / KIBICE RAZEM MiedĹş Legnica
Wzorem lat poprzednich Ośrodek Kibice Razem Miedź Legnica rozpoczął zbiórkę słodyczy, zabawek, akcesoriów sportowych na paczki świąteczne dla dzieciaków i swoich podopiecznych z legnickiego Zakaczawia.

Dołączcie do naszej corocznej akcji i zostańcie razem z nami Mikołajami. Podarujcie na rzecz ośrodka coś, co będziemy mogli włoĹźyć do świątecznych paczek. Paczek, które następnie nasz Mikołaj wręczy dzieciakom z legnickiego Zakaczawia – informuje ośrodek Kibice Razem MiedĹş Legnica.

W tym roku zbierane są słodycze, zabawki, sprzęt sportowy oraz wszelkiego rodzaju gry – planszowe, komputerowe, na konsole. "Mile widziane równieĹź nowe ubrania najlepiej związane z naszą kochaną Miedzianką" - wyjaśniają organizatorzy, którzy w razie potrzeby podjadą i odbiorą prezenty osobiście. "Dajcie tylko nam znać gdzie i kiedy mamy się zjawić" - informują.

"Dołączając do naszej akcji stajecie się jej częścią, a co za tym idzie pomagacie nam wywołać po raz kolejny uśmiechy na buźkach naszych podopiecznych. Kto może pomaga, kto może udostępnia dalej" - dodaje ośrodek.

Kontakt do Ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica

Dodatkowo zbierane są równieĹź karmy dla piesków z legnickiego schroniska dla zwierząt. "Wszystko, co uda się uzbierać zostanie przekazane przed świętami na rzecz biednych i samotnych psiaków" - informuje Bartłomiej Ĺťygadło, koordynator projektu Kibice Razem.

Źródło: informacja prasowa


Herb Miedź Legnica
Udostępnij:


Wszystkie wiadomości