MiedĹş wygrywa pierwszy sparing

legnica24h.pl
Sobota, 19 stycznia 2019, 16:14
© Kornelia Szymańska
Przebywający na tureckim zgrupowaniu piłkarze Miedzi Legnica mają za sobą pierwszy sparing. Podopieczni trenera Dominika Nowaka pokonali 2:1 Slavię Sofia.

Wynik spotkania otworzył w 24 minucie Fabian Piasecki mocnym strzałem z około 15 metrów wykorzystując dośrodkowanie Camary. Przed przerwą legniczanie jeszcze dwukrotnie zagrozili bramce rywali, jednak strzały Petteriego Forsella nieznacznie minęły bramkę Bułgarów.

Pięć minut po przerwie w polu karnym faulowany był Karol Gardzielewicz. Jedenastkę na gola zamienił Henrik Ojamma. Po kilku minutach rywale odpowiedzieli bramką, wykorzystując dośrodkowanie w pole karne. Obie drużyny miały jeszcze swoje okazje, ale gole już nie padły.

MiedĹş Legnica – Slavia Sofia 2:1 (1:0)

Bramki dla Miedzi: Piasecki (24), Ojamaa (50-k.)

MiedĹş (I połowa): Sapela (30. Kanibołocki) - BoĹźić, Musa, Osyra, Miljković, Camara, Fernandez, Purzycki, Adamski, Forsell, Piasecki

MiedĹş (II połowa): Kanibiłocki (60. Szpaderski) - Bartczak, Kisiel, BoĹźić (60. Osyra, 75. Musa), Pikk, Santana, Augustyniak, Zieliński, Gardzielewicz, Ojamaa, Szczepaniak

Źródło: MiedĹş Legnica