(FOTO) Śniadanie biznesowe w nowej odsłonie

Paweł Sasiela
Czwartek, 17 stycznia 2019, 17:31
© Paweł Sasiela
Od tego roku śniadaniom biznesowym Miedzi Legnica towarzyszyć będą szkolenia eksperckie dla przedsiębiorców, które jako pierwszy poprowadził właściciel klubu Andrzej Dadełło.

Taka formuła mocno przypadła do gustu obecnym na spotkaniu. Andrzej Dadełło przekazał wiele cennych uwag dotyczących inwestowania w czasach kryzysu. Na kolejnych spotkaniach tematy szkoleń dotyczyć będą m.in. negocjacji w biznesie czy motywacji pracowników. To jednak niejedyna nowa propozycja dla klubowiczów, na których czekają ciekawe konkursy. Jeden z nich związany jest z zawieranymi wewnątrz Klubu Biznesu Miedzi Legnica transakcjami. Inny to rywalizacja w prywatnej lidze na platformie fantasy.esktraklasa.tv.

Przypomniano takĹźe o turnieju charytatywnym na rzecz Przemysława Jaza, który odbędzie się 2 lutego od godz. 10. Dla chętnych do udziału w piłkarskich zmaganiach zostały juĹź ostatnie wolne miejsca. Zainteresowani nie powinni zwlekać z kontaktem z Krzysztofem Piotrowskim (zapisy druĹźyn poprzez krzysztof.piotrowski@miedzlegnica.eu lub telefon: 510-292-443). Turniej odbędzie się w legnickim obiekcie Olimpijski FC przy ul. Hangarowej (balon na lotnisku). Wpisowe wynosi 500 zł.

Źródło: własne


Herb Miedź Legnica
Udostępnij:


Wszystkie wiadomości