Kibice wracają na stadion! Rusza wymiana karnetów

legnica24h.pl
Poniedziałek, 15 czerwca 2020, 12:20
© Kornelia Grochowska
Począwszy od meczu Miedzi z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza kibice mogą wrócić na legnicki stadion, jednak udostępnione może być jedynie co czwarte krzesełko. Kto i na jakich zasadach wejdzie na stadion?

Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów począwszy od meczu Miedzi z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (20 czerwca, sobota, godz. 12.40) kibice mogą wrócić na legnicki stadion, jednak udostępnione moĹźe być jedynie co czwarte krzesełko (25 procent pojemności stadionu).

Dotychczasowe karnety tracą waĹźność, ale klub przygotował 1500 nowych, które mogą za darmo odebrać dotychczasowi posiadacze karnetów. Wymiana karnetów będzie się odbywać, zgodnie z wymogami stawianymi przez rozporządzenie Rady Ministrów, drogą elektroniczną. Dla tych, którzy nie zdecydują się na odbiór nowego karnetu, czeka aĹź 80-procentowy rabat na zakup karnetu w nowym sezonie lub zwrot pieniędzy.

Jak wymienić karnet na nowy?

Dotychczasowi posiadacze karnetów od poniedziałku od godz. 12.00 mogą bezpłatnie wymieniać uniewaĹźnione karnety na nowe. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz zasady ich udostępniania, dotychczasowe miejsce i trybuna na stadionie moĹźe ulec zmianie. Wymiana karnetów będzie odbywać się online.

Jak wymienić karnet na nowy? NaleĹźy wysłać maila na adres wymianakarnetu@miedzlegnica.eu oraz załączyć wypełniony i podpisany dokument (do pobrania na stronie internetowej klubu). W odpowiedzi na maila odesłany zostanie nowy karnet w formacie PDF do samodzielnego wydruku na domowej drukarce. Dla osób, które nie posiadają adresu e-mail bądĹş będą miały problemy techniczne z opisaną procedurą, uruchamiamy specjalny punkt pomocy, gdzie nasz pracownik pomoĹźe przejść całą procedurę wymiany – będzie on dostępny w kasie nr 3 stadionu (obok skateparku) w poniedziałek 15 czerwca w godz. 12-16 oraz od wtorku (16.06) do piątku (19.06) w godz. 10-16. Pomocą służą takĹźe pracownicy Strefy Miedzi w Galerii Piastów (w godz. 9.30-21.00). Do wydania mamy tylko 1500 karnetów, więc warto się pospieszyć i nie czekać do ostatniej chwili, poniewaĹź moĹźe zabraknąć miejsc. Po wyczerpaniu dostępnej puli miejsc, wymiana karnetów zostanie zakończona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Co jeśli nie wymienię karnetu?

Osoby, które nie wymienią karnetu na nowy, mogą zwrócić dotychczasowy karnet i otrzymać 80-procentowy rabat na kolejny karnet w następnym sezonie lub otrzymać zwrot pieniędzy (80 procent wartości karnetu). Co zrobić by skorzystać z takiej opcji? NaleĹźy wysłać maila na adres zwrotkarnetu@miedzlegnica.eu oraz załączyć wypełniony i podpisany dokument (do pobrania na stronie internetowej klubu). Prosimy pamiętać o wskazaniu numeru konta, na który nastąpi zwrot pieniędzy.

Specjalne zasady na stadionie

Mecze z udziałem kibiców w warunkach pandemii odbywać się będą w ściśle wyznaczonym rygorze sanitarnym. Kibice będą wchodzić przez kołowroty w 30-sekundowych odstępach, dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion, by uniknąć kolejek (bramy otwieramy 2 godziny przed meczem). Kibice oczekujący na wejście na stadion zobowiązani są zachować wymagany prawem dystans 2 m. Przy wejściach pojawią się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. W drodze na swoje miejsce kibic jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa (maseczka powinna być ściągnięta po zajęciu miejsca siedzącego). Kibice zobowiązani są utrzymywać pomiędzy sobą odległość 2 m równieĹź podczas przemieszczania się na terenie obiektu. Maksymalna liczba osób przebywających w toaletach zostanie ograniczona do liczby kabin toaletowych. Zabronione będzie wnoszenie bagaĹźu podręcznego i nie będą udostępniane punkty depozytowe. Kibice muszą siedzieć w odstępach, na wyznaczonych na karnetach miejscach. Wychodzenie ze stadionu po meczu będzie odbywało się poszczególnymi sektorami – spiker będzie informował o kolejności wychodzenia, by uniknąć zgromadzenia wielu osób w jednym miejscu. Informujemy takĹźe, Ĺźe uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakaĹźeniem COVID-19 na stadionie, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu. Na stadion nie będą wpuszczane osoby z wyraĹşnymi objawami choroby. Apelujemy o rozsądek i przemyślane decyzje o obecności na stadionie w trosce o zdrowie własne i innych.

Źródło: informacja prasowa


Herb Miedź Legnica
Udostępnij:

Tagi:Kibice

Wszystkie wiadomości