W czwartek śniadanie biznesowe Miedzi. Zarejestruj się już dziś!

legnica24h.pl
Poniedziałek, 16 września 2019, 14:58
© Paweł Sasiela
Piłkarski sezon w pełni, a więc czas na powrót spotkań Klubu Biznesu Miedzi Legnica i to w nowej, atrakcyjnej formule. Już w najbliższy czwartek, 19 września o godz. 9.00, zapraszamy na śniadanie biznesowe w Hotelu Sękowski.

W nowy biznesowy sezon Miedź wchodzi wraz z Partnerskimi Klubami Biznesu, które zrzeszają ponad dwa tysiące firm. To nowa perspektywa dla przedsiębiorców, przed którymi otwiera się szansa podboju ogólnopolskiego rynku biznesowego.

Dotychczas firmy działające w Klubie Biznesu Miedzi Legnica współpracowały ze sobą głównie na poziomie lokalnym i regionalnym. Współpraca z Partnerskimi Klubami Biznesu pozwoli przedsiębiorcom na nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych z podmiotami z całej Polski, działającymi w każdej rynkowej branży.

W czwartek o godz. 9.00 w Hotelu Sękowski odbędzie się spotkanie, podczas którego członkowie Klubu Biznesu Miedzi Legnica zapoznają się z pełnią możliwości, które daje współdziałanie w ramach Partnerskich Klubów Biznesu. Klubowicze dowiedzą się jak nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług, a także poznają projekt skutecznego networkingu dla przedsiębiorców. Będzie to również doskonała okazja na zareklamowanie swojej firmy!

Nie czekaj i już dziś zarejestruj się na spotkanie pod tym adresem.

Aktualni klubowicze wstęp na śniadanie mają bezpłatny. Natomiast firmy z zewnątrz rejestrując się do środy płacą 55 zł, a w dniu śniadania 100 zł.

Źródło: informacja prasowa


Herb Miedź Legnica
Udostępnij:


Wszystkie wiadomości