Trenerzy po wygranej Śląska

Paweł Sasiela
Wtorek, 14 maja 2019, 23:07
© Paweł Sasiela
Szkoleniowiec Śląska po wygranej w Legnicy mógł odetchnąć z ulgą. W zupełnie innym nastroju był natomiast opiekun Miedzi.

Vítězslav Lavička:

- Pierwsza rzecz, mecz był szczęśliwy. Wiedzieliśmy, że będzie bardzo ważny dla obydwu drużyn. Wielki szacunek dla drużyny gospodarzy. Nasz gra była nastawiona na aktywność w obronie. Tak jak w ostatni meczu u siebie, pierwszą bramkę strzeliliśmy ze stałego fragmentu. W końcówce w szansach było pół na pół. Mieliśmy więcej szczęścia. Wielki podziękowanie całej drużynie, wszystkim w klubie i naszym kibicom.


Dominik Nowak: 

- Na pewno wiedzą wszyscy jakie są nastroje. Jest smutek, zawodnicy płakali po meczu. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja, w której się znaleźliśmy jest bardzo trudna, ale nie jest jeszcze beznadziejna. Jeżeli walczysz, to tę iskierkę możesz dać. Na Wisłę musimy pojechać z nastawieniem wygrania spotkania. Nie mówię o złości sportowej, bo ona jest. Zawodnicy włożyli dużo w mecz. Punktem zwrotnym były pierwsze minuty i dwie super sytuacje. Zasłużyliśmy na zdobycie bramki. Szkoda, że tak się nie stało. Będziemy rozmawiać o sytuacji, ale dopiero po meczu z Wisłą Kraków, bo jeszcze Miedź Legnica z ekstraklasy nie spadła.

Źródło: własne


Herb Miedź Legnica
Udostępnij:


Wszystkie wiadomości