MiedĹş Legnica - GĂłrnik Polkowice 4:1

legnica24h.pl
Środa, 10 lipca 2019, 19:59
© Paweł Sasiela
Kolejny mecz towarzyski Miedź rozegrała na własnym boisku. Do Legnicy przyjechał beniaminek II ligi z Polkowic. Trener Dominik Nowak na każdą połowę wystawił dwie zupełnie różne jedenastki i każda z nich zdobyła po dwie bramki.

Beniaminek II ligi z Polkowic był kolejnym sparingowym rywalem Miedzi. Trener Dominik Nowak posłał w bój dwie zupełnie róĹźne jedenastki. Przed przerwą legniczanie dominowali, w drugiej odsłonie mecz był bardziej wyrównany, ale w obu połowach MiedĹş zdobyła po dwie bramki.

Jestem zadowolony ze swoich zawodników jeśli chodzi o przygotowanie, bo wiem w którym jesteśmy momencie i na jakim etapie przygotowania motorycznego czy taktycznego. Będę to powtarzał, Ĺźe nie da się w ciągu 2-3 tygodni z nowego zespołu stworzyć perfekcyjnie funkcjonującej druĹźyny, która będzie na dzień dobry zachwycała. Wciąż budujemy, widzimy progres i chcemy, Ĺźeby ten progres był dalej widoczny. Nad tym pracujemy, a kibice muszą uzbroić się w cierpliwość. Cieszę się, Ĺźe taka rzesza wspiera nas na trybunach nawet podczas sparingów. Zespół coraz lepiej funkcjonuje na boisku, współpraca pomiędzy formacjami i poszczególnymi zawodnikami wygląda coraz lepiej – mówił po meczu trener Dominik Nowak.

MiedĹş Legnica – Górnik Polkowice 4:1 (2:0)

Bramki: Danielewicz (7), Sabala (21), Antkowiak (52, 53) – Bednarski (48)

Ĺťółta kartka: Kowalski-Haberek (44)

Miedź I połowa: 1. Załuska - 23. Zieliński, 19. Bartczak, 25. Mijusković, 22. Warcholak, 3. Ostrowski, 28. Danielewicz, 10. Forsell, 8. Marquitos, 21. Ojamaa 20. Sabala

MiedĹş II połowa: 32. Hewelt - 2. Conde, 26. Repka  (testowany), 24. Hudzik (testowany), 29. Pojasek, 13. Purzycki, 77.  Zatwarnicki, 47. Koziara, 27. Makuch, 17. Śliwa, 9. Antkowiak

Górnik I połowa: 1. Furtak - 14. Chmielewski (27. Staśkiewicz), 6. Kowalski-Haberek, 2. Kocik (21. Medyński), 25. Fryzowicz, 24. Ekwueme, 29. Baranowski, 16. Bancewicz, 77. Azikiewicz, 17. Szuszkiewicz, 23. Sobków

Górnik II połowa: 99. Kopaniecki - 15. Król, 4. Klimek, 84. Opałacz, 3. Magdziak, 9. Galas, 5. Wacławczyk, 11. Radziemski, 8. Ryś, 20. Szymkowiak, 18. Bednarski

Źródło: MiedĹş Legnica