III liga: Miedź II przerywa złą serię

Paweł Sasiela
Sobota, 11 maja 2019, 21:13
© Paweł Sasiela
Rezerwy legnickiej Miedzi przerwały serię trzech porażek z rzędu, odnosząc cenne, wyjazdowe zwycięstwo nad Stilonem Gorzów Wielkopolski.

W pierwszej odsłonie zielono-niebiesko-czerwoni mieli więcej z gry, co udokumentowali bramką w 29 minucie. Po dwójkowej akcji Łobodziński - Zatwarnicki, drugi z wymienionych zszedł do środka i strzałem w okienko dał legniczanom prowadzenie. Po przerwie Stilon nie mający nic do stracenia Stilon ruszył do przodu, ale nie zdołał wyrównać.

Warto odnotować, że w Gorzowie Wielkopolskim po 172 dniach przerwy spowodowanej kontuzją, na ligową murawę powrócił Marcin Garuch, jeden z ulubieńców legnickiej publiczności.

- Bardzo się cieszę z włożonego wysiłku i zaangażowania. Ostatnio nie brakowało nam umiejętności, ale niestety cech wolicjonalnych. Dzisiaj było to bardzo widoczne, za co gratuluję chłopakom. Równie bardzo cieszę się z tego, że wrócił do nas Marcin Garuch, pomagając nam swoim doświadczeniem w trudnym momencie - ocenił trener Radosław Bella.

 

Stilon Gorzów Wielkopolski - Miedź Legnica 0:1 (0:1)

Bramka: Zatwarnicki (29)

Miedź II: Szpaderski - Ławniczak, Sutor, Chukwudi (62. Petlakowski), Bartłomiejczak - Lewandowski, Śliwiński (73. Garuch), Łobodziński, Żyliński (57. Sobkowiak), Zatwarnicki, Szczepaniak (80. Adamski); trener Radosław Bella

Źródło: własne


Herb Miedź Legnica
Udostępnij:

Tagi:III liga

Wszystkie wiadomości