(FOTO) Sezon biznesowy zainaugurowany

Paweł Sasiela
Środa, 19 września 2018, 23:35
© Paweł Sasiela
Klub Biznesu Miedzi Legnica śniadaniem w Hotelu Sękowski rozpoczął nowy sezon na biznes.

Podczas spotkania wystąpił właściciel Miedzi Andrzej Dadełło, który podziękował firmom tworzącym Klub Biznesu za zaangażowanie w życie klubu, który w tym sezonie wywalczył historyczny awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

- Jeszcze raz bardzo mocno dziękuję za państwa wsparcie dla klubu, bo są państwo częścią tego sukcesu. Awansu i sukcesu grającej Miedzi, bo tak jak media i eksperci o nas mówią, gramy najładniejszy futbol, z przyjemnością się nas ogląda. Z początkiem sezonu zdobywanie punktów przychodziło nam trudno, a teraz mamy okres spektakularnych wyników, jak zwycięstwo w Białymstoku z zespołem uchodzącym za najrówniej grający w polskiej lidze czy prestiżowe derby z Zagłębiem Lubin - mówił Andrzej Dadełło

Podczas spotkania oficjalne podziękowanie za wkład w budowę Klubu Biznesu otrzymał Paweł Kościółek, którego w roli koordynatora zastąpiła Ewelina Andrzejewska-Akacka. W trakcie spotkania wyróżniono również nowych sponsorów i partnerów Miedzi Legnica oraz poszerzających zakres współpracy. Wśród nich znaleźli się Toyota Nowakowski, LPGK, LPWiK, Koleje Dolnośląskie, Huras, Jarexs, Sariv, BM Geo, BMW Dex Premium, Buwar, So! Coffee oraz Gostal.

Kolejne spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica zaplanowano na 18 października.

Źródło: własne


Herb Miedź Legnica
Udostępnij:


Wszystkie wiadomości