Ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na Miedź!

legnica24h.pl
Środa, 16 stycznia 2019, 10:41
© Paulina Konofal
Od dzisiaj każdy kibic może kupić karnet na wiosenne spotkania Miedzi Legnica w LOTTO Ekstraklasie przed własną publicznością.

Podczas pierwszego tygodnia sprzedaży, osoby posiadające karnet w trakcie jesieni 2018 roku wykupiły 1720 karnetów. Pozostałe 1280 karnetów z puli 3000 przeznaczonych do sprzedaży od środy nabywać można w Strefie Miedzi w Galerii Piastów, która otwarta jest od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00. Z kolei od czwartku ruszy sprzedaż internetowa za pośrednictwem strony bilety.miedzlegnica.eu (mogą to zrobić osoby, które posiadają już zweryfikowane i aktywne konto w klubowym systemie).

Zakup karnetu to oszczędność pieniędzy i czasu, gwarancja stałego miejsca na trybunach, ale przede wszystkim okazanie wsparcia dla klubu. To także szereg innych korzyści! W momencie zakupu karnetu można skorzystać z 20-procentowego rabatu na zakup obecnej koszulki meczowej. Posiadaczowi karnetu przysługuje także 50-procentowy rabat oraz pierwszeństwo zakupu biletu na ewentualny mecz Pucharu Polski w Legnicy (Miedź jest aktualnie na etapie ¼ finału).

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci). O liczbie osób należy zdecydować w momencie zakupu.

 

CENNIK KARNETÓW – WIOSNA 2019:
Trybuna A lub B: 199 zł
Trybuna C: 129 zł
*Sektor rodzinny: 249 zł

* Karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci). Taki karnet można kupić wyłącznie w Strefie Miedzi.

 

Źródło: Miedź Legnica


Herb Miedź Legnica
Udostępnij:


Wszystkie wiadomości