Niebawem pucharowe emocje! Rusza przedsprzedaż biletów na Legię

legnica24h.pl
Czwartek, 5 marca 2020, 08:46
© Kornelia Szymańska
Tuż po starcie ligowej wiosny wracają pucharowe emocje. Drugi raz z rzędu piłkarze Miedzi Legnica staną przed szansą awansu do półfinału Totolotek Pucharu Polski. W Strefie Miedzi właśnie rusza przedsprzedaż biletów na mecz z Legią Warszawa.

Zadanie będzie o tyle trudne, że rywalem zielono-niebiesko-czerwonych będą rekordziści pod względem liczby zdobytych trofeów, a zarazem aktualni wicemistrzowie Polski.

Niezwykle emocjonująco zapowiadający się pojedynek odbędzie się w środę 18 marca o godz. 18. Odliczanie dni do starcia z 19-krotnym zdobywcą krajowego pucharu z pewnością będzie przyjemniejsze, gdy w dłoni trzymać będziemy bilet wstępu uprawniający do wejścia na to spotkanie. Wspólnie możemy stworzyć atmosferę prawdziwego piłkarskiego święta!

Stawka meczu będzie ogromna. Zwycięzca zagra w półfinale Totolotek Pucharu Polski. W grze o trofeum zostało już tylko osiem zespołów, a po najbliższej rundzie ta liczba zredukowana zostanie do czterech. Legia w 1/8 finału wyeliminowała drugoligowego Górnika Łęczna, zwyciężając 2:0 na wyjeździe. Miedź po pełnym dramaturgii spotkaniu i serii rzutów karnych wyrzuciła za pucharową burtę Stomil Olsztyn.

Wsparcie kibiców w rywalizacji z warszawianami będzie niezbędne! Przedsprzedaż biletów na pucharowy mecz z zespołem Aleksandara Vukovicia rusza w Strefie Miedzi w Galerii Piastów. Kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność czasu i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Wciąż zakupić można również karnety na rundę wiosenną Fortuna 1 Ligi na Stadionie im. Orła Białego. Przypomnijmy, że karnet uprawniać będzie do darmowego wejścia na spotkanie z Legią!

Strefa Miedzi znajdująca się na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You, jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9:30–21:00, a w handlowe niedziele w godz. 10:00–20:00. Przy zakupie biletu lub karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z LEGIĄ WARSZAWA:

PRZEDSPRZEDAŻ:

  • Trybuna A lub B: 30 zł
  • Trybuna C: 25 zł
  • Sektor Rodzinny: 35 zł

W DNIU MECZU:

  • Trybuna A lub B: 35 zł
  • Trybuna C: 30 zł
  • Sektor Rodzinny: 40 zł

Źródło: informacja prasowa


Herb Miedź Legnica
Udostępnij:


Wszystkie wiadomości