Kolejne śniadanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica już 21 listopada

legnica24h.pl
Środa, 6 listopada 2019, 10:12
© Paweł Sasiela
Klub Biznesu Miedzi Legnica otwiera przed przedsiębiorcami nowe perspektywy. Aby się z nimi zapoznać wystarczy 21 listopada przybyć do Hotelu Sękowski. O godz. 9:00 rozpocznie się kolejne biznesowe śniadanie.

Współpraca z Partnerskimi Klubami Biznesu, zrzeszającymi ponad dwa tysiące firm z całego kraju, otwiera całkiem nowe perspektywy na ogólnopolskim rynku biznesowym. To znakomita okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zyskania pomysłów na zwiększenie sprzedaży swoich produktów i usług.

W czwartek, 21 listopada, o godz. 9:00 w Hotelu Sękowski odbędzie się kolejne spotkanie, w trakcie którego członkowie Klubu Biznesu Miedzi Legnica będą mieli okazję zaprezentować swoje firmy oraz nawiązać nowe kontakty.

Liczba miejsc na śniadaniu biznesowym jest ograniczona. Dlatego, aby zwiększyć swoje biznesowe szanse nie czekaj i już dziś zarejestruj się na spotkanie pod adresem: https://wydarzenia.partnerskieklubybiznesu.pl/klub-biznesu-miedzi-legnica-/77-sniadanie-biznesowe-klubu-biznesu-miedzi-legnica-2111.html

Aktualni klubowicze wstęp na śniadanie mają bezpłatny. Natomiast firmy z zewnątrz rejestrując się do środy, 20 listopada, płacą 60 zł, a w dniu śniadania 100 zł.

Źródło: informacja prasowa


Herb Miedź Legnica
Udostępnij:


Wszystkie wiadomości