Akademia Miedzi ogłasza nabór do rocznika 2014

legnica24h.pl
Czwartek, 29 sierpnia 2019, 14:19
© Paweł Sasiela
Akademia Piłkarska Miedzi Legnica ogłasza nabór dla dzieci urodzonych w 2014 roku chcących grać w piłkę nożną. W ramach naboru zaprasza na trening zapoznawczy zarówno dzieci jak i rodziców.

Walcz jak Lew, graj jak Marquitos. Zostań zawodnikiem Miedzi Legnica.

Akademia Piłkarska Miedzi Legnica zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami na treningi zapoznawcze. Pierwszy z nich odbędzie się 30 sierpnia o godz. 16:00 na terenie kompleksu boisk treningowych Akademii Miedzi przy ul. Świerkowej. Do czynnego udziału w zajęciach Akademia Miedzi zaprasza również ubranych na sportowo rodziców.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych. Chcielibyśmy również, aby rodzice ewentualnych kandydatów do gry wzięli czynny udział w części wstępnej zajęć sportowych. Chcielibyśmy zaprezentować nasze metody treningowe dla najmłodszych. Sam od najmłodszych lat trenowałem w Miedzi Legnica, co w późniejszym czasie zaowocowało moim debiutem w pierwszej drużynie oraz grą w innych klubach nie tylko w Polsce, ale i za granicą – mówi Marcin Garuch, koordynator szkolenia najmłodszych grup w Akademii Miedzi.

Zajęcia zapoznawcze poprowadzą szkoleniowcy Miedzi Legnica.

TERMINY:

  • Piątek 30 sierpnia, godz. 16:00, ul. Świerkowa
  • Piątek 13 września, godz. 16:00, ul. Świerkowa

Źródło: informacja prasowa


Herb Miedź Legnica
Udostępnij:

Tagi:Dzieci

Wszystkie wiadomości